5 powodów, dla warto mieć film z wesela – Film ślubny

kamerzysta na twoje wesele szczecin

Dlaczego warto mieć film ślubny?

Film ślubny jest dla całej rodziny pamiątką na długie lata. Wyobraźcie sobie sytuację, gdzie spotykacie się całą rodziną i możecie wspólnie przeżyć te emocję jeszcze raz. Film ze ślubu to także świetna rzecz, którą warto pokazać swoim przyszłym dzieciom, czy nawet wnukom! Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy film z wesela może być prawdziwym, kreatywnym dziełem, a nie tylko przypadkowym zlepkiem fragmentów reportażu. Poniżej zamieszczamy 5 podstawowych powodów, przez które warto według nas zdecydować się na film ze ślubu i wesela.

1. Zachowujesz dźwięk i obraz

Jeśli zestawić by ze sobą zdjęcia i film ślubny to można by było to opisać w ten sposób, że zdjęcia zatrzymują obraz w danej chwili, ale filmy ślubne są w stanie uchwycić zarówno ruch, jak i dźwięk. Dzięki filmowi z wesela usłyszysz i zobaczysz, jak przyszły mąż reaguje, kiedy pierwszy raz widzi Ciebie w suknie, będziecie mogli wrócić do przemowy Waszego taty i  posłuchać śmiechu mamy. Główna przewaga filmu nad zdjęciami ślubnymi tkwi w tym, że zdjęcia mimo swojego piękna są statyczne, nie uchwycą ruchu czy też głosu. Jeśli zatem chcecie zachować niezapomniane momenty film ślubny to pozycja podstawowa. Dzięki filmowi będziecie mogli jeszcze raz obejrzeć swój pierwszy pocałunek podczas zaślubin, zobaczyć jak wyszedł pierwszy taniec, czy po prostu zobaczyć jak bawili się Wasze rodziny i przyjaciele.

2. Uchwycenie emocji

To bardzo ważne, aby zatrudnić profesjonalnego kamerzystę (chociaż wolimy stwierdzenie profesjonalny filmowiec), który nie tylko uchwyci surowy materiał z Twojego wielkiego dnia, ale także zmontuje go w taki sposób, aby stworzyć emocjonalny, dynamiczny film, zmontowany pod muzykę, który opowie historię twojego ślubu od samego początku do końca. Wiele z naszych par często podkreśla, że film ślubny był dla nich emocjonalnym rollercoasterem, na zmianę śmiali się i płakali. To najlepiej opisuje liczbę emocji, która towarzyszy Nam podczas ślubu 🙂

kamerzysta szczecin

3. Na ślubie nie zobaczysz wszystkiego – ale film to wynagrodzi

Nawet nie wiecie kiedy Wasz ślub dobiegnie końca. Wszystko dzieje się bardzo szybko i dynamicznie, a wy niestety nie będziecie w stanie zobaczyć wszystkiego. Na przykład, nie będziesz w stanie zobaczyć, jak twoja dziewczyna wraz z druchnami przygotowuje się do ceremonii, nie zobaczysz tego jak Twój chłopak ostatni raz zakłada garnitur jako kawaler. Nie zobaczycie, jak Wasi rodzice ronią łzy, podczas ceremonii ślubu. Może nie zauważycie, jak bawili wasi przyjaciele ramię w ramię z przyjaciółmi. Ale kamerzysta weselny może uchwycić te momenty w filmie i pozwoli wam się poczuć jakbyście tam byli i zobaczyli to wszystko jeszcze raz. Film weselny daje możliwość zobaczenia tego, co was ominęło podczas ślubu i zachowuje te wspomnienia na zawsze.

4. Łatwo się udostępnia

Obecnie kamerzysta ślubny może przesyłać filmy ślubne na platformach takich jak YouTube czy Vimeo. Osobiście filmy oprócz wersji fizycznej na Pendrive, umieszczamy w chmurze wysyłajac Wam prywatny link do pobrania filmu. Pozwala to na łatwe udostępnianie swoich ślubnych filmów wideo bliskim (zamiast wysyłania pocztą płyt DVD to swojej rodziny). Jako filmowcy tworzymy również krótkie klipy, które możesz udostępniać w mediach społecznościowych. To wszystko sprawia, że ​​wynajęcie dobrego kamerzysty weselnego, czy to na mniejsze czy większe śluby – może pomóc członkom rodziny i przyjaciołom, którzy nie byli w stanie uczestniczyć w ceremonii, zobaczyć to co ich ominęło.

5. Oglądaj to raz za razem

Chociaż nie możesz powiesić swojego ślubnego wideo na ścianie i oglądać go codziennie, to możesz taki film włączyć w dowolnym momencie żeby powspominać wyjątkowe czasy oraz aby pozwolić odżyć powracającym wspomnieniom. Znamy pary, które swój film ze ślubu oglądały po kilkanaście razy w ciągu tygodnia od otrzymania materiału, czy to samotnie, czy wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi. Film ślubny warto obejrzeć co roku w swoją rocznicę lub podczas uroczystości rodzinnych. Twój ślubny film sprawi, że wyjątkowa okazja będzie jeszcze bardziej wyjątkowa.

film ślubny kamerzysta szczecin

Czy warto mieć film z wesela?

Jeśli powyższe powody nie są dla wystarczające, zapoznaj się z kilkoma słowami od naszych par, z którymi mieliśmy już przyjemność współpracować:

“Jestesmy pod takim wrażeniem, że po prostu brakuje słów. To coś pięknego, uchwyciliscie wszystkie najcudowniejsze dla nas chwile w taki sposob, ze chcialoby sie to oglądać cały czas! Dziekujemy i za towarzystwo, ktore bylo świetne,.a przede wszystkim za wykonanie! Sztos!!!!” – Kasia i Sebastian

“Panowie z Flo wraz z moją świeżo upieczoną małżonką😁 chcielibyśmy wam serdecznie podziękować z mega pracę jaką włożyliście w całą oprawę wizualną, efekty są oszałamiające!!! Dziękujemy również za super podejście do sprawy, te dwa dni na Majorce były odlotowe jak wasz dron 😂 Jesteśmy mega zadowoleni i serdecznie polecamy wszystkim współpracę z Flostudio.” – Lenka i Jacek

“Co tu dużo pisać… odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu! 🎥❤️
My możemy tylko podziękować za wspaniała pamiątkę, spełnienia naszych marzeń i cudowna współpracę! Ze szczerego serca polecamy Chłopaków! Nie znajdziecie lepszej ekipy! 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼” – Aurela i Rafał

To tylko kilka przykładowych recenzji od naszych par, po których wnioskujemy, że jednak warto było skorzystać z usługi filmowania na weselu.

Kiedy rezerwować termin na film weselny?

Pozostaje jedno pytanie: kiedy zatem rezerwować termin? Najlepiej, jak najszybciej. Dla jednych rok wcześniej to dużo czasu, dla nich za mało. Z reguły najchętniej oblegane miesiące jak czerwiec czy sierpień w większości mamy zarezerwowane na ok. 1.5 roku przed datą ślubu. Jeśli chcecie zatem, żeby wasze wesele obsłużył konkretny filmowiec ślubny to warto wysłać zapytanie jak najwczesniej, do czego jak najbardziej zachęcamy. Niedotyczy to tylko kamerzysty weselnego, ale także wszystkich usługodawców ślubnych, których chcielibyście zatrudnić w dniu waszej ceremonii ślubnej. Zapytanie możecie wysłać tutaj – ile kosztuje film ślubny?

A jeżeli macie jeszcze wątpliwości czy warto zatrudnić kamerzystę filmowego, z chęcią odpowiemy na wasze pytania. Wystarczy wysłać nam wiadomość za pomocą formularza kontaktowego

Podczas planowania ślubu waszego ślubu oraz wesela często przekonujemy pary, że film ślubny jest niezapomnianą pamiątka na lata i jak nic innego odda atmosferę tego dnia. Szczerze mówiąc nie spotkaliśmy się z parą, która żałowałaby swojej decyzji.